Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5