Titles you rated
My Love Eun DongRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Half Blue SkyRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 0.5
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.0
To. JennyRated ★ 3.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 4.0