Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5