Titles you rated
My GirlRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
PastaRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0