Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5