Titles you rated
Dr. SlumpRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hospital ShipRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
DistortedRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0