Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 2.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 5.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0