Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0