Titles you rated
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0