Series
Ratings
20
LastRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 1.0
In Time With YouRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 1.0
My SunshineRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0