Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 2.5- Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Be ArrogantRated ★ 0.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0