Series
Ratings
109
LiveRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0