Series
Ratings
81- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.5
- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 3.5- Asia Where VIXX LovesRated ★ 4.5