Titles you rated
Padam PadamRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0