Series
Ratings
85
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 1.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
MamaRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 5.0