Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 1.0
You Call It PassionRated ★ 0.5
Remember YouRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
LimitlessRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5