Series
Ratings
41
PinocchioRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Golden TimeRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0