Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0