Titles you rated
ScarfaceRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0