Titles you rated
One DayRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0