Movies
Ratings
50
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0