Series
Ratings
107
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0- Yamada Takayuki in Akabane, Kita, TokyoRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- South ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0