Titles you rated
Soul SurferRated ★ 5.0
Saving Mr. BanksRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 5.0
PauletteRated ★ 5.0
Henri HenriRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 0.5
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Little BoyRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 5.0
A Happy EventRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 5.0