Titles you rated
BlindnessRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5