Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0