Series
Ratings
81
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
On AirRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5