Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
KesRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Tale of CinemaRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0