Series
Ratings
20
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0