Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 1.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Billie Eilish: The World's a Little BlurryRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 0.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5