Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0