Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0