Movies
Ratings
22
August RushRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0