Series
Ratings
20
Producing NobutaRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0