Series
Ratings
56
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
The Piano Forest Season 2Rated ★ 3.5
The Piano ForestRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 2.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0