Titles you rated
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
The Greatest MarriageRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
Hidden IdentityRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0