Series
Ratings
128- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.5