Movies
Ratings
19
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0