Movies
Ratings
1017- 뽀로로 극장판 스위트캐슬 대모험Rated ★ 2.5
- Pororo Movie Underwater AdventureRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Blue BeetleRated ★ 2.0
The BeekeeperRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0
The ChildeRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0