Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0