Movies
Ratings
102
District 9Rated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
SawRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 0.5
Nobody KnowsRated ★ 0.5
LucyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0