Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0- The Hollow CrownRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 2.5- Korean Ghost Stories-SsibajiRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
SiriusRated ★ 2.5