Series
Ratings
31
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0