Series
Ratings
11
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0