Series
Ratings
130
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0