Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0