Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.5
Outrage BeyondRated ★ 4.0- BrotherRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 5.0
FireworksRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 4.0
LaundryRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0