Movies
Ratings
1691
SinnersRated ★ 4.0
The Family StoneRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Larry CrowneRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Carry OnRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
HavocRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0