Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0