Series
Ratings
125
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Miss AjummaRated ★ 4.0
SuburgatoryRated ★ 4.0- Can Anyone LoveRated ★ 5.0
- Future BoyRated ★ 4.5
Birdie BuddyRated ★ 5.0
Ma BoyRated ★ 5.0
Bride of the SunRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.5
Give Me FoodRated ★ 4.0- DreamRated ★ 5.0
- Live ShockRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 5.0
Call of the CountryRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 4.5
Strongest Chil-wooRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
PartnerRated ★ 5.0