Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5